O NÁS

Poliklinika v Bílovci jako nestátní zdravotnické zařízení ambulantního charakteru je provozována soukromou společností HUMANITAS, spol. s r.o. Společnost byla založena v roce 1992. Svou činnost zahájila v pronajatých prostorách, kdy si od Nemocnice s poliklinikou v Bílovci pronajala prostory pro provozování vlastní oční, gynekologické ambulance a ordinaci praktického lékaře, a to na základě rozhodnutí o registraci nestátního zdravotnického zařízeni. Následně v roce 1995 vyhrála výběrové řízení na koupi Polikliniky Bílovec v rámci privatizačního projektu FNM ČR.

Společnost rozšířila poskytovanou péči na oblast urologie, všeobecného lékařství, psychiatrie, dermatovenerologie a očního lékařství. Ostatní prostory pronajímala soukromým lékařům pro jejich soukromé praxe, provoz lékárny a laboratoře.

K dnešnímu dni společnost pouze zajišťuje provoz a správu  budovy polikliniky a pronajímá veškeré prostory za účelem provozování soukromých praxí lékařů, lékárny, laboratoře, oční optiky, zdravotní pojišťovny RBP, rehabilitace a fyzioterapie, cukrárny.